روابط عمومی

در دهه اخیر، شاید بارها درباره اهمیت بالای روابط عمومی در سازمان‌ها و ادارات شنیده باشید.

اما واقعا این رشته نو ظهور تا چه اندازه توانسته جای خود را در میان مخاطبان و سازمان‌ها پیدا کند؟

چه میزان از مشکلات کسب و کارها به دلیل فقدان و عدم حضور این واحد است؟

ما در این واحد همه توان خود را برای ارائه خدمات جامع و تخصصی در این رشته به کار گرفته‌ و گلچینی از بهترین‌های آن را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نباید این حقیقت را فراموش کرد که در کسب‌وکارهای کوچک یا حتی متوسط، واحد مستقلی به نام روابط‌عمومی وجود ندارد و یا این نهاد در دیگر بخش‌های فعالیت ادغام می‌شود. به همین دلیل هم برخی از مدیران و موسسان سازمان‌ و شرکت‌ها، وظیفه روابط‌عمومی را به دیگر واحدها، از جمله بخش تبلیغات و مارکتینگ می‌سپارند. همچنین ممکن است از نیروهای کار خارجی و پروژه‌ای به صورت دوره‌ای و کوتاه مدت استفاده کنند. این نوع اقدامات اگرچه در کوتاه‌مدت پاسخگوی نیازها هستند، اما از عمق کارها و ابعاد تخصصی آن‌ها غفلت می‌شوند.

پیشنهاد طلایی ما برای مدیران و موسسان کسب و کارها و شرکت‌ها در ارتباطاتی، سپردن کارهای تخصصی به ما است تا اشتباهات کوچک و بزرگ را در کوتاه‌ترین زمان و با همراهی تیم متخصص خود در خانواده ارتباطاتی حل کنیم.

تبلیغات

بسیاری از افراد به اشتباه، تبلیغات و روابط‌عمومی را دو مقوله یکسان می‌دانند.

اما این دو حوزه مانند دو برادر ناتنی عمل می‌کنند که شاید در ظاهر مشترکات رفتاری بسیاری داشته باشند.

ولی در واقع بسیار متفاوت از یکدیگر عمل می‌کنند.

نکته مهم در تبلیغات این است که باید در کارها جسور باشید و در عین حال با احتیاط عمل کنید. نه زیادی ترسو باشید و نه بیش از حد فعالیت کنید.

شما باید به طور دقیق بدانید با چه قصد و هدفی به چه نوع کاری مشغول می‌شوید. فراموش کردن و غافل شدن از این نکته باعث می‌شود تنها حجم زیادی از نقدینگی و سرمایه با ارزش خود را هدر دهید. به زبان ساده، شما با یک شمشیر دو لبه مواجه‌اید که از یک سو می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد و از سوی دیگر کاملا بدون تاثیر یا حتی در قالب یک ضد تبلیغ مخرب عمل کند.

بهترین کار در این زمینه و دیگر فعالیت‌هایی که نیاز به دانش و تخصص دارند، اعتماد به مشاوران دانا و جوان و البته متخصص در این حوزه کاری است. اینگونه شما برنده بازی خواهید بود.

رسانه ها

مادری مهربان برای دو شاخه روابط‌ عمومی و تبلیغات.

رسانه اصلی‌ترین و قدیمی‌ترین مرجع برای هر سازمان و شرکت جهت معرفی و ارتباط با مخاطبان است.

باید توجه کنید که رسانه شامل دامنه گسترده‌ای از زیر ساخت‌هاست که به طور مداوم در حال پیشرفت و گسترش است.

من به چند صفحه سوشیال مدیا یا رسانه قوی برای تبلیغ نیاز دارم. این نیاز را چگونه پاسخ دهم؟

من برای پیشبرد اهداف سازمان خود به یک آگهی استخدام نیاز دارم. از کجا شروع کنم؟

من می‌خواهم یک نشریه داخلی برای شرکت خود ایجاد کنم. بهترین متخصص این کار را چگونه پیدا کنم؟

شما می‌توانید همه نیازها و دغدغه‌های رسانه‌ای خود را با کمک ارتباطاتی و تیم جوان و متخصص آن برطرف کنید. در این راستا شما را به تخصص‌گرایی دعوت می‌کنیم و کارت دعوت جذاب ارتباطاتی را در اختیارتان می‌گذاریم. با ارتباطاتی، در روند پیشرفت‌هایتان تنها نخواهید بود.